KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051104
nr 1305 1104
Ruben Nilson
(1893-1971), Sverige
Oljemålning, Ruben Nilsson (1893-1971), Sverige. Gård. Signerad 1936. Olja på duk, 55x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:51:33
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Ruben Nilson
Läs mer om Ruben Nilson